szukaj Xing Google+ LinkedIn facebook

Grupa przedsiębiorstw LN

Zobowiązanie wobec przyszłych pokoleń

Działająca globalnie Grupa Lucas-Nülle składa się trzech firm o bogatych tradycjach, wyspecjalizowanych w różnych obszarach kształcenia i dokształcania technicznego i przyrodniczego. „Made in Germany“ oznacza jakość ich produktów i usług, świadczonych przez ponad 300 kompetentnych pracowników. Grupa Lucas-Nülle zajmuje wiodącą pozycję na światowym rynku dalszego kształcenia.

Lucas-Nülle GmbH
Firma Lucas-Nülle Trainingssysteme GmbH z siedzibą w Kerpen od ponad 30 lat opracowuje i produkuje systemy treningowe dla kluczowych technologii, jak elektrotechnika, elektronika, technika automatyzacji, mechatronika, technika komunikacji i technika samochodowa. Lucas-Nülle współpracuje na całym świecie z ponad 60 partnerami handlowymi. Firma LN-Middle East ze swoim oddziałem w Dubaju koncentruje się zwłaszcza na rynku na Bliskim i Środkowym Wschodzie.
 
PHYWE Systeme GmbH & Co. KG
Phywe Systeme GmbH
Phywe Systeme GmbH & Co. KG z główną siedzibą w Göttingen została utworzona już ponad 90 lat temu i należy do Grupy Lucas-Nülle od roku 1988. Firma Phywe stała się sławna jako jedna z największych na świecie firm oferujących materiały dydaktyczne do zajęć z fizyki, chemii i biologii. Od szkoły podstawowej do uniwersytetu urządzenia i doświadczenia PHYWE służą do nauczania, uczenia się i prowadzenia badań.

www.phywe.com
Intea GmbH
Intea GmbH
INTEA GmbH z siedzibą w Kerpen oferuje środki kwalifikacyjne dla przemysłu motoryzacyjnego w zakresie techniki, serwisu i zarządzania zasobami ludzkimi. Szkolenia INTEA przekazują wiedzę handlową i techniczną oraz umiejętności rzemieślnicze i kreatywność w rozwiązywaniu zadań. Firma INTEA z centrami treningowymi w Niemczech, Austrii i Hiszpanii jest w całej Europie poszukiwanym partnerem usługowym dla producentów, importerów, warsztatów i handlu.

www.intea.com