szukaj Xing Google+ LinkedIn facebook

Przyszłość przez innowację

Inwestycja w innowacje

Inwestycja w przyszłość ma w firmie Lucas-Nülle duże znaczenie dla strategii i ekonomiki produkcji. Ponad 12% obrotu reinwestowanych jest w badania i rozwój. Gwarantuje to możliwość bardzo szybkiego reagowania na życzenia rynku i dostarczania dopracowanych systemów treningowych do aktualnych tematów.

Znakomite wyniki

Zmiany i postęp w technologii, nauczaniu i nauce są siłą napędową i miarą dla zarządzania produktem i rozwoju naszej firmy. Przejawem konsekwentnego wykorzystywania zdobytej wiedzy jest ogólnoświatowy sukces naszych nowoczesnych systemów dydaktycznych najwyższej jakości.

Sukces dzięki kompetentnym partnerom

Nikt nie zna wymagań rynku lepiej, niż nasi klienci. Dla nas ważne jest nawiązane na długo i stabilne partnerstwo. Ta współpraca z profesorami, docentami i ekspertami z obszaru gospodarki, szkół wyższych i szkół zawodowych przyniosła wyznaczające trendy rezultaty. Ściśle współpracuje z nami coraz więcej znanych w świecie firm przemysłowych. Wykorzystują one naszą specjalną kompetencję do swych własnych potrzeb szkoleniowych, aby przybliżyć młodym ludziom obchodzenie się z ich kompleksowymi urządzeniami przemysłowymi.

Szanse dla młodego pokolenia

Aby rozwijać kompetentnych pracowników, Lucas-Nülle sam kształci zaangażowane młode pokolenie. Wielu praktykantów z okolicznych uniwersytetów i wyższych szkół zawodowych zbiera pierwsze doświadczenia zawodowe u nas. W wymagających pracach dyplomowych nieustannie dajemy młodemu pokoleniu inżynierów szansę praktycznego zastosowania wiedzy zdobytej w czasie studiów przy opracowywaniu technicznych systemów dydaktycznych. Wielu dyplomantów odkryło w sobie przy tym serce dla technicznych systemów treningowych i do dzisiaj pracuje w naszej firmie.