szukaj Xing Google+ LinkedIn facebook

Technologia i jakość

„W centrum uwagi są nasi klienci i pracownicy“

Pozycja klienta jako barometru naszego sukcesu rynkowego jest szczególna. Skuteczne relacje z naszymi klientami bazują na zrozumieniu wzajemnej, długoterminowej współpracy. Poprzez swoją fachową i społeczną kompetencję, gotowość do współpracy i osobiste zaangażowanie nasi pracownicy gwarantują sukces naszego przedsiębiorstwa. Współpraca opiera się na ożywionym duchu pracy zespołowej, zakorzenionej w efektywnej strukturze organizacyjnej naszego przedsiębiorstwa.

„Nasza filozofia produktu zorientowana jest na potrzeby rynku“

Poprzez eksperymentowanie z naszymi zoptymalizowanymi dydaktycznie przyrządami i systemami teoria łączona jest z praktyką przemysłową, wiedza staje się umiejętnością, powstaje kompetencja do działania. Obok naszych klasycznych systemów doświadczalnych, z pomocą naszych wspomaganych komputerowo systemów nowej generacji dajemy odpowiedź na rosnące na całym świecie zapotrzebowanie na rozwiązania „Blended Learning“ dla lekcji przyrodniczo-technicznych.

Technologia i jakość zobowiązują

Lucas-Nülle od 30 lat opracowuje i produkuje w Niemczech, w Kerpen koło Kolonii wysokiej jakości i zaawansowane technologicznie systemy dydaktyczne na potrzeby kształcenia w dziedzinach:

Fields
Technika instalacyjna Elektropneumatyka i hydraulika
Energetyka Przyrządy pomiarowe / testujące
Odnawialne energie Technologia Chłodzenie
Technika napędowa Technika mikrokomputerowa
Elektrotechnika/Elektronika Technika automatyzacji
Technika komunikacji Technika samochodowa
Kontrola procesu Technika laboratoryjna


Systemy szkoleniowe firmy Lucas-Nülle używane są na całym świecie i traktowane jako standard jakości, efektywności i technologii.


więcej